Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Sprawdź jej szczegóły Polityki Prywatności i Cookies.

Akceptuję arrow

Nowi członkowie Zarządu LCloud i nowe stanowiska Chief Operating Officer i Chief Technology Officer.

21.1.2021 | LCloud
Udostępnij:

Nowy Rok rozpoczynamy świetnymi informacjami! LCloud rozwija się niezwykle dynamicznie a najlepszym dowodem na to jest konieczność wzmocnienia i przegrupowania zespołu. Stąd spieszymy z informacją o strukturalnych zmianach, które u nas następują. Pierwszą z nich jest rozszerzenie składu Zarządu. Ponadto dwoje naszych współpracowników awansowało na nowe stanowiska: Chief Operating Officer oraz Chief Technology Officer. Mamy także nowych: Sales Directora oraz Security and Support Managera. Z pewnością zastanawiacie się kto będzie pełnił tak ważne role w firmie. Doskonale ich znacie!

Miło nam ogłosić, że do Zarządu LCloud dołączyło dwóch Członków –  Magdalena Zawada, obejmująca równocześnie stanowisko COO, a także Jacek Skolasiński, obejmujący dodatkowo funkcję Sales Directora.

Dołączenie do Zarządu Spółki oraz objęcie pozycji Chief Operating Officer przez Magdalenę Zawada, która od lat wspiera spółkę jako Director of Strategy and Expansion, ma duże znaczenie w dalszym  rozwoju firmy, zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Magdalena, od 12 lat zajmuje stanowiska managerskie w  firmach z branży IT oraz związana jest z cloud computingiem. Wcześniej przez lata pracowała w finansach i bankowości, między innymi zarządzała procesami i sprzedażą w Citigroup. Jest aktywną uczestniczką branżowych inicjatyw, między innymi FinOps Foundation i ISSA Poland. Otrzymała również tytuł AWS Community Hero. Jako COO LCloud, Magdalena będzie odpowiedzialna za zarządzanie operacyjne Spółką oraz przedsięwzięcia strategiczne.

 

To duża odpowiedzialność oraz szeroki zakres obowiązków. Z LCloud owocnie współpracujemy od kilku lat i czuję się wyróżniona zaufaniem, jakim obdarzył mnie Zarząd, i cieszę się, że współpraca wchodzi w kolejny etap. W najbliższej przyszłości zdecydowanie czeka nas intensywny czas dalszego rozwoju, na który jesteśmy gotowi operacyjnie i strategicznie – dodaje Magdalena Zawada.

 

 

Jacek Skolasiński od kilkunastu lat profesjonalnie zajmuje się rozwojem biznesu oraz zarządzaniem sprzedażą. Pracował w takich firmach jak NCR Corporation, Microsoft – gdzie odpowiadał za obszar Public Sector/Central Gov w Polsce, Comparex czy Aivena. Jego podejście oraz skupienie na celach z pewnością przyczyni się do  rozwoju LCloud. Jako członek Zarządu oraz Sales Director, Jacek odpowiadać będzie za tworzenie, przy wsparciu Zarządu i realizację strategii sprzedaży, rozwijanie biznesu oraz współpracę z kluczowymi klientami.

 

Dołączenie do Zarządu LCloud jest dużym zaszczytem i jednocześnie odpowiedzialnością. Cieszę się na wyzwania i pracę, które na mnie czekają. Jako Sales Director będę koncentrował się na wzmocnieniu pozycji Spółki na rynku, rozwoju portfolio klientów i biznesu LCloud oraz  popularyzacji zagadnień cloud computingu mówi Jacek Skolasiński.

 

 

Stanowisko Chief Technology Officer obejmuje natomiast Tomasz Skibiński, znany Wam nie tylko jako dotychczasowy Head of DevOps Innovations, ale również z wcześniejszego cyklu na naszym blogu. Tomasz to prawdziwy entuzjasta chmury obliczeniowej – przeszedł praktycznie wszystkie możliwe ścieżki certyfikacyjne w AWS a na co dzień pokazuje jak dużo możliwości niesie za sobą ta technologia. Na nowym stanowisku CTO LCloud, pracować będzie głównie nad zarządzaniem i optymalizacją oraz rozwojem wszelkich procesów technologicznych.

 

Ze względu na profil działalności spółki kwestie technologiczne to najwyższe priorytety. Stanowisko CTO to dla mnie nowe doświadczenie i zapowiedź zmian oraz rozwoju, nie tylko całej firmy, ale również bezpośrednio działu związanego z technologią w LCloud, w tym  R&D – mówi Tomasz.

 

 

Nowe stanowisko w firmie obejmuje również Michał Gajdeczka – zmienia miejsce w strukturze LCloud, awansując na pozycję Security and Support Manager. Ze Spółką związany od wielu lat a  odpowiedzialny będzie m.in za zarządzanie i optymalizację procesów supportu i monitoringu oraz planowanie i koordynację zadań supportowych dla zespołu.

A jak zmiany komentuje Prezes Zarządu, jednocześnie CEO i właściciel Spółki LCloud – Jacek Biernat?


Bardzo się cieszę, że osoby z którymi pracuję od lat, sprawdziły się w “boju” i mają możliwość rozwijania karier zawodowych w Spółce LCloud. Jestem dumny, że LCloud jest atrakcyjnym i stabilnym pracodawcą, który przyciąga uwagę i związuje ze sobą na dłużej managerów, którzy zdobywali doświadczenia w światowych korporacjach takich jak Microsoft czy Citigroup. Mamy ogromne potrzeby zatrudniania i rozwijania talentów, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów chmury obliczeniowej do dołączenia do naszego zespołu.

 

Zmiany strukturalne  to dla nas znak, że idziemy do przodu i rozwijamy się. Magdalenie, Jackowi, Tomaszowi i Michałowi gratulujemy oraz życzymy powodzenia. Z niecierpliwością czekamy na najbliższe miesiące – na pewno przyniosą jeszcze więcej sukcesów i dobrych wieści, którymi będziemy mogli się z Wami podzielić!