Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Sprawdź jej szczegóły Polityki Prywatności i Cookies.

Akceptuję arrow

Serwisy

image

Aplikacje dla chmur hybrydowych

Projektujemy elastyczne, skalowalne i wysoce dostępne rozwiązania bazujące zarówno na publicznej chmurze obliczeniowej (Amazon Web Services, Google Cloud Platform), technologii kontenerowej (Docker Cloud i Docker Hub), chmurowych repozytoriach kodu (GitHub czy BitBucket) oraz tradycyjnej architekturze serwerowej.

W ramach GCP i AWS Partnership, stworzyliśmy autorskie oprogramowanie, dzięki któremu budowa architektury chmury hybrydowej, w oparciu o zasoby tradycyjnych środowisk serwerowych oraz chmur publicznych i prywatnych, jest znacznie łatwiejsza, bardziej dostępna i w dużej mierze zautomatyzowana. Spełnia potrzeby nawet bardzo skomplikowanych środowisk.

Sprawdź, jakie kroki po sobie następują

Szczegóły

O co poprosimy Cię przed wdrożeniem usługi?

Wierzymy, że transparentność jest podstawą efektywnie zrealizowanego projektu, dlatego tak szczegółowo opisujemy nasz sposób pracy i z wyprzedzenim informujemy o wszystkim, co istotne w przypadku realizacji danej usługi.
W przypadku wdrożenia chmury hybrydowej prosimy klienta o:
● wyszczególnienie, które ze środowisk mają współtworzyć chmurę hybrydową (może to być AWS Cloud, Docker Hub, Docker Cloud, GitHub, BitBucket oraz tradycyjna architektura serwerowa),
● określenie roli jaką mają pełnić poszczególne infrastruktury,
● wskazanie zasobów, które mają zostać umieszczone w danym środowisku,
● ustalenie zależności pomiędzy poszczególnymi infrastrukturami.

Jakie technologie wykorzystujemy?

Fundamentem wdrażanych rozwiązań jest Google i Amazon Cloud, które łączymy z komplementarnymi technologiami, takimi jak:
● Docker Cloud - zestaw narzędzi do automatycznego budowania i testowania aplikacji w ramach Dockera,
● Docker Hub - repozytorium umożliwiające dzielenie się obrazem całego systemu z współpracownikami i klientem,
● GitHub - chmurowe repozytorium kodu,
● BitBucket - platforma ułatwiająca i usprawniająca korzystanie z systemu Git,
● nasze autorskie oprogramowanie, które łączy wszystkie ww. technologie.

Co zyskasz dzięki wdrożeniu chmury hybrydowej?

Przede wszystkim zyskujesz możliwość wykorzystania całego potencjału, jaki drzemie w hybrydowej chmurze obliczeniowej. Łączymy dla Ciebie wybrane moduły naszego autorskiego oprogramowania z dowolnymi zasobami chmury publicznej, prywatnej, a jeśli jest taka potrzeba, to również tradycyjnego środowiska serwerowego.

Sprawdź opinie innych, którzy już skorzystali z tego rozwiązania

Poniżej znajdziesz studia przypadków naszych klientów, którzy zdecydowali się powierzyć nam realizację swoich projektów. Sprawdź, z jakimi wyzwaniami się mierzyliśmy i co osiągnęliśmy, stosując odpowiednie rozwiązania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o usłudze lub poznać jej estymowane koszty?

Wypełnij niezbędne dane i wyślij swoje zgłoszenie, a niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy, by poznać szczegóły i, w oparciu o nie, przygotować dla Ciebie wycenę.