Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Sprawdź jej szczegóły Polityki Prywatności i Cookies.

Akceptuję arrow
Zobacz kolejne Case Study >

Aplikacja webowa do zarządzania procesami
w organizacji | Tallyfy Inc.

1

WYZWANIE:

Tallyfy Inc. to amerykańska firma z branży usług IT, tworząca oprogramowanie do zarządzania procesami biznesowymi, przepływem pracy, jak również do zarządzania usługami. Głównym założeniem projektu było stworzenie aplikacji opartej na chmurze Amazon Web Services. Zaprojektowane środowisko miało umożliwić automatyczne uruchamianie i skalowanie baz danych, przy zapewnieniu wysokiej dostępności infrastruktury oraz wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Single Case
2

ZASTOSOWANE ROZWIĄZANIA:

Najważniejszymi założeniami podczas realizacji projektu były: migracja danych z tradycyjnego centrum danych do AWS, stworzenie auto skalowalnej, bezpiecznej i wysoce dostępnej architektury. Aplikacja w całości działa w oparciu o usługi AWS. Aby zrealizować postawione zamierzenie skorzystaliśmy z takich serwisów jak: Amazon CloudFront, Amazon EC2, Amazon S3, AWS Lambda i inne.
3

OSIĄGNIĘTE EFEKTY:

Dzięki wdrożeniu opracowanych rozwiązań opartych o chmurę obliczeniową AWS uzyskaliśmy optymalną architekturę projektu, która ma znaczący wpływ na utrzymanie środowiska. Zwiększyliśmy też wydajność całej infrastruktury, co pozwoliło na osiągnięcie wysokiej dostępności. Poprzez – wdrożenie usług AWS zwiększyliśmy  poziom bezpieczeństwa całego środowiska oraz zminimalizowaliśmy koszty jego utrzymania.

Tworząc to rozwiązanie zostaliśmy wyróżnieni przez DesignRush w rankingu Custom Software Development Companies.

ZOBACZ WIĘCEJ

Single Case