Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Sprawdź jej szczegóły Polityki Prywatności i Cookies.

Akceptuję arrow

Serwisy

image

Technologia Serverless

Posiadamy unikatowe doświadczenie w budowaniu architektury w oparciu o framework Serverless i technologie AWS Lambda i Cloud Functions. Projektujemy rozwiązanie tak, by docelowo wszystkie procesy związane z mikrousługami mogły się odbywać bez konieczności dołączania storage AWS EC2.

Usługa cieszy się popularnością wśród wszystkich, którzy dążą do obniżenia kosztów związanych z wykorzystaniem zasobów dyskowych oraz chcą uzyskać większą kontrolę nad działaniem aplikacji. Jest to możliwe dzięki temu, że w ramach aplikacji wydzielone zostają mikrousługi, którymi łatwiej się zarządza. Budowanie skalowalnych systemów, bez ogromnego budżetu, jest teraz znacznie łatwiejsze.

Sprawdź, jakie kroki po sobie następują

Szczegóły

O co poprosimy Cię przed wdrożeniem usługi?

Jedną z głównych zasad, jakimi kierujemy się współpracując z klientami jest transparentność, dlatego tak szczegółowo opisujemy nasz sposób pracy i z wyprzedzeniem informujemy o wszystkim, co istotne w przypadku realizacji danej usługi.

W przypadku wdrażania technologii Serverless, prosimy naszych klientów o podział aplikacji na mikrousługi.

Jakie technologie wykorzystujemy?

Najważniejszą technologią, jaką wykorzystujemy w tym przypadku jest framework Serverless kompatybilny z rozwiązaniami Amazon Cloud. Jak nazwa wskazuje, umożliwia on tworzenie architektury bezserwerowej, umożliwiając tym samym usprawnienie i obniżenie kosztów działalności firmy.

Ponadto wykorzystujemy również usługę AWS Lambda i Cloud Functions, która umożliwia uruchomienie zaimportowanego wcześniej kodu bez powoływania serwera do tego celu.

Co zyskasz dzięki zastosowaniu technologii Serverless?

Jedną z najważniejszych korzyści wynikających z zastosowania technologii Serverless jest oszczędność. Nie musimy ponosić kosztów związanych z utrzymaniem maszyn. Używając AWS Lambda/Cloud Functions płacimy wyłącznie za ilość wykonań kodu oraz czas wykonania. Samo wdrożenie może odbywać się znacznie szybciej, co jest kolejną zaletą rozwiązania.

Sprawdź, jak inni skorzystali na technologii Serverless

Poniżej znajdziesz studia przypadków naszych klientów, którzy zdecydowali się powierzyć nam realizację swoich projektów. Sprawdź, z jakimi wyzwaniami się mierzyliśmy i co osiągnęliśmy, stosując odpowiednie rozwiązania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o usłudze lub poznać jej estymowane koszty?

Wypełnij niezbędne dane i wyślij swoje zgłoszenie, a niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy, by poznać szczegóły i, w oparciu o nie, przygotować dla Ciebie wycenę.