Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Sprawdź jej szczegóły Polityki Prywatności i Cookies.

Akceptuję arrow

Kopalnia diamentów

Jesteśmy drużyną technicznych entuzjastów, którzy nonstop poszerzają swoje technologiczne horyzonty.
Nie stoimy w miejscu! Ciągle testujemy i adoptujemy nowe rozwiązania. Dlatego tak istotne jest dla nas powiększanie zespołu. Bo nowe osoby to zawsze nowe, świeże spojrzenie na projekty, które realizujemy, wymiana doświadczeń, transfer wiedzy i wzajemny rozwój. Jeśli jesteś podobnego zdania, zerknij w którym miejscu u nas, widzisz największe możliwości dla siebie.

Które stanowisko zarezerwować dla Ciebie?

Sprawdź w jakich etapach będziemy się wzajemnie poznawać

Jesteśmy firmą internetową toteż i proces rekrutacji realizujemy przy intensywnym wykorzystaniu Internetu. Dbamy o to, aby odbywał się w sposób elastyczny i dostosowany do obecnych Twoich obowiązków:

1

Czekamy na Twoje CV.

2

Starannie je analizujemy i sprawdzamy czy odpowiada kryteriom realizowanego procesu rekrutacyjnego.

3

Wstępny kontakt telefoniczny.

4

Wybranych kandydatów zapraszamy do wykonania zadania domowego (zadanie techniczne, rozwiązywane on line).

5

Kandydatów którzy prawidłowo rozwiążą zadanie, zapraszamy do rozmowy rekrutacyjnej. Zwykle realizujemy ją zdalnie, korzystając ze Skype lub Hangout, ale możemy również zaprosić Cię na osobiste spotkanie, w siedzibie firmy w Warszawie.

6

Jeśli proces wykaże, że możemy zaproponować Ci zadania, które dają Ci satysfakcję, złożymy Ci ofertę pracy.

7

Jeśli zdecydujesz, że jest to oferta nie do odrzucenia - WITAMY W ZESPOLE LCLOUD!

1

Czekamy na Twoje CV.

3

Wstępny kontakt telefoniczny.

5

Kandydatów którzy prawidłowo rozwiążą zadanie, zapraszamy do rozmowy rekrutacyjnej. Zwykle realizujemy ją zdalnie, korzystając ze Skype lub Hangout, ale możemy również zaprosić Cię na osobiste spotkanie, w siedzibie firmy w Warszawie.

7

Jeśli zdecydujesz, że jest to oferta nie do odrzucenia - WITAMY W ZESPOLE LCLOUD!

Starannie je analizujemy i sprawdzamy czy odpowiada kryteriom realizowanego procesu rekrutacyjnego.

2

Wybranych kandydatów zapraszamy do wykonania zadania domowego (zadanie techniczne, rozwiązywane on line).

4

Jeśli proces wykaże, że możemy zaproponować Ci zadania, które dają Ci satysfakcję, złożymy Ci ofertę pracy.

6

Co chcemy Ci zaproponować? Same konkrety!

Pracujesz bez wychodzenia z domu
Elastyczne godziny pracy
Ty decydujesz kiedy masz przerwę
Prywatna opieka medyczna
Nieformalny strój
Jasna ścieżka kariery
Bonusowy wyjazd do Las Vegas (RE: INVENT AWS)
Konferencje, meetupy
Dostęp do platform szkoleniowych
Siedziba z widokiem na pałac kultury
Pomoc w przygotowaniu do certyfikacji Docker
Wsparcie w certyfikacji Amazon Web Services
Wyjazdy integracyjne
Diety, delegacje, dodatki
Opieka technologicznego mentora
Dostęp do hi-tech tools
Udział w wewnętrznych projektach R&D
Transfer eksperckiej wiedzy
Współpraca z super klientami
Bezpośredni wpływ na realizowane projekty
UBEZPIECZENIE GRUPOWE
KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z LEKTOREM
DODATKOWY SYSTEM MOTYWACYJNY

Ścieżka rozwoju kompetencji technicznych

image

Amazon Web Services
Wiemy jak trudna jest droga do pozyskania odpowiednich certyfikatów technicznych. Wiemy, bo wielokrotnie ją przemierzyliśmy. Wiemy też, jak ważne na tej drodze są odpowiednie drogowskazy oraz ci, których można zapytać – „którędy właściwa droga?”. Nasz zespół tworzą eksperci ze wszystkimi rodzajami certyfikatów Amazon Web Services.

Na co dzień aktywnie dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem oraz „trickami”, jak sprytnie i efektywnie przygotować się do egzaminów certyfikacyjnych. Pracując z nami zyskujesz dostęp do platform edukacyjnych takich jak Cloud Guru czy Cloudera, dzięki którym łatwiej przygotujesz się do egzaminów certyfikacyjnych AWS Cloud. Niejednokrotnie uczestniczyć będziesz w unikalnych szkoleniach, w formie webinarów on line, które dedykowane są wyłącznie Partnerom Amazon Web Services. Co najważniejsze – zyskasz szansę pracy przy projektach, w których będziesz mógł sprawdzić praktycznie zdobyte umiejętności, A gdy napotkasz na swojej drodze ślepy zaułek, będziesz mógł skorzystać z pomocy doświadczonych kolegów z certfikacją AWS Cloud.

Certification Roadmap

Twoja droga rozwoju kompetencji technicznych może przebiegać jak na poniższych schematach.

Onboarding i mentoring

Mówią, że jednym z najgorszych dni w życiu jest pierwszy dzień w nowej pracy. Mamy na to sposób!

W szczegółach dopracowaliśmy proces adaptacji w organizacji, dla osób dołączających do naszego zespołu. Każdy nasz nowy kolega czy koleżanka otrzymuje wsparcie od osób, które dobrze wiedzą, kto nada właściwe dostępy i uprawnienia oraz pomoże w przyjęciu nowego sprzętu.

W dalszym etapie, gdy już szczęśliwie zakończysz okres próbny, trafisz pod opiekę technicznego eksperta, z certyfikatem Amazon Web Services, na poziomie Professional, który będzie Twoim technicznym mentorem w drodze do zdobycia wyznaczonych certyfikatów czy dyplomów.

Szkolenia, konferencje, meetupy

Nowe technologie to konieczność ciągłej aktualizacji wiedzy.
Pracując z nami, zyskasz możliwość uczestnictwa w licznych konferencjach tematycznych, webinarach, prezentacjach – często dostępnych wyłącznie dla wąskiego grona Partnerów AWS czy Docker. Ponadto dzięki temu, że wspieramy społeczność skupioną wokół AWS i Serverless, będziesz miał możliwość uczestniczenia, również jako prelegent, w cyklicznych spotkania AWS User Group Warsaw i Serverless User Group Poland

Sprawdź jak wygląda praca w naszym zespole

Praca zdalna

Wszystkie osoby w naszym zespole pracują z miejsca, które w danej chwili odpowiada im najbardziej. Nie musimy spędzać całego dnia w jednym biurze, by sprawnie realizować projekty.

Dzięki wypracowanym standardom i dużemu doświadczeniu w pracy w strukturze rozproszonej, jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie i sprawnie realizować projekty, kontaktując się ze sobą oraz z klientami zlokalizowanymi w najodleglejszych zakątkach świata, wyłącznie za pośrednictwem nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych: Slack, Jira i Redmine oraz video-konferencyjnych: Hangout, Skype czy Webex.

Cykliczne spotkania w biurze

Stawiamy na komunikatywność i partnerskie relacje zarówno w zespole, jak i w stosunku do klientów.

Dlatego co jakiś czas spotykamy się w naszym biurze w Warszawie, by nie tylko omówić bieżące projekty, ale i spędzić z sobą trochę czasu. Dzięki temu mamy świetnie zgrany, rozumiejący i lubiący się zespół, a to podstawa do efektywnej współpracy. Jesteśmy również do stałej dyspozycji naszych klientów. Jeżeli więc zachodzi taka potrzeba, możemy w każdej chwili umówić się na spotkanie i przedyskutować projekt.

Kogo aktualnie rekrutujemy

recruitment

Masz doświadczenie w projektach z użyciem chmury obliczeniowej lub interesuje Cię ten kierunek rozwoju?

W naszych aktualnych rekrutacjach nie znalazłeś właściwego stanowiska dla siebie? Nic nie szkodzi. Po prostu wyślij nam swoje zgłoszenie. Po dokładnej weryfikacji aplikacji, jeśli zainteresuje nas Twoja kandydatura, umówimy się na krótką rozmowę telefoniczną, która pozwoli nam ostatecznie ocenić, czy jesteś tą osobą, której szukamy.