Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Sprawdź jej szczegóły Polityki Prywatności i Cookies.

Akceptuję arrow

LCloud autoryzowanym Partnerem Google Cloud Platform!

31.1.2020 | LCloud
Udostępnij:

Z satysfakcją ogłaszamy, że wykonaliśmy kolejny, milowy krok we współpracy z Google.

Jesienią informowaliśmy, że zostaliśmy „Member of Google Cloud Platform”. 

Już teraz spełniliśmy wymagane kryteria oraz  dopełniliśmy wszelkich formalności a tym samym uzyskaliśmy oficjalny tytuł Partnera Google Cloud Platform Sell Service.

 

Partnerstwo z Google stanowi odpowiedź na potrzeby polskich klientów, w zakresie chmury obliczeniowej. W tym roku planowane jest uruchomienie w Polsce tzw. regionu GCP czyli zespołu data centers, w których klienci będą mogli przechowywać dane.  Fakt ten, może być szczególnie istotny dla branż podlegającym regulacjom.

Usługi Google Cloud Platform uzupełniają ponadto ofertę LCloud w zakresie rozwiązań multicloud. 

 

Współpraca klientów z autoryzowanym partnerem daje gwarancje rzetelności, certyfikowanej wiedzy inżynierów i solidnego doświadczenia, w realizowanych z sukcesem projektach.

Partnerstwo z Google Cloud Platform jest naszym kolejnym strategicznym partnerstwem z liderami wśród dostawców publicznych chmur obliczeniowych.

Wcześniej uzyskaliśmy i od lat utrzymujemy, status Partnera AWS  Advanced i Well Architected.

Jeśli rozważasz migrację do publicznej chmury obliczeniowej, pomożemy Ci kompleksowo zaplanować proces, zaprojektować rozwiązanie architektoniczne, przygotować i przeszkolić zespół projektowy, w razie potrzeby przeprowadzić cały proces za Ciebie,  a jak by tego było mało   – na stałe zaopiekujemy się Twoimi zasobami w chmurze.

Porozmawiajmy o Google Cloud Platform.