Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Sprawdź jej szczegóły Polityki Prywatności i Cookies.

Akceptuję arrow

Tallyfy Inc. - płynność w zarządzaniu procesami w organizacji

23.7.2019 | LCloud
Udostępnij:
Nie od dziś wiadomo, że za każdą sprawnie działającą organizacją stoją ludzie, ale również wypracowany system przepływu pracy. Dlatego tak ważnym jest wybór odpowiedniego dostawcy oprogramowania, które usprawni codzienny workflow. Jako doświadczony AWS Advanced Consulting Partner, mieliśmy okazję zrealizować ciekawy projekt związany z  takim oprogramowaniem dla firmy Tallyfy Inc.
Tallyfy Inc. to amerykańska firma z branży usług IT, tworząca oprogramowanie do zarządzania procesami biznesowymi, przepływem pracy, jak również do zarządzania usługami. Jednymi z najważniejszych założeń podczas realizacji projektu były:
  • migracja danych z tradycyjnego centrum danych do AWS,
  • stworzenie auto skalowalnej, bezpiecznej i wysoce dostępnej architektury.

By zrealizować założone cele opracowaliśmy rozwiązanie w oparciu o chmurę AWS. W celu realizacji projektu posłużyliśmy się takimi usługami jak: Amazon CloudFront, Amazon EC2, Amazon S3 czy AWS Lambda.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź case study, projektu, w którym opisujemy tę realizację.

A jeśli interesuje Cię techniczny aspekt rozwiązania – zapraszamy do subskrypcji kanału na YouTube, gdzie znajdziesz między innymi opis projektu w formie video.