Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Sprawdź jej szczegóły Polityki Prywatności i Cookies.

Akceptuję arrow

Meetup Serverless warsztatowo i AWS UG Warsaw | 19.09.2019

15.10.2019 | LCloud
Udostępnij:

Wakacje minęły i nadszedł w końcu nasz ulubiony czas. Czas meetupów, networkingu, a przede wszystkim czas zdobywania nowych skilli i chłonięcia wiedzy. 

W czwartkowe popołudnie 19 września, spotkaliśmy się już po raz kolejny w przestrzeniach Aviva Kariera. To już drugie spotkanie z serii Serverless warsztatowo! i kolejne z cyklu AWS UG Warsaw

Spotkanie rozpoczęliśmy od tradycyjnego przywitania uczestników oraz kwestii organizacyjnych, aby następnie oddać się warsztatom. Uczestników przywitali Jacek Biernat (CEO @ LCloud, AWS UG Warsaw Leader) i Magdalena Zawada (Director of Strategy and Expansion @ LCloud).

Jak zwykle  było ekscytująco i tym razem-  międzynarodowo. Podczas meetupu pojawili się: Eoin Shanaghy, CTO i współzałożyciel fourTheoreform, na co dzień pracujący z chmurą AWS; oraz Hillel Solow, CTO i współzałożyciel Protego Labs, pracował jako CTO w Cisco, którego wspierała Danielle Guetta (Marketing Manager @ Protego Labs).

Pierwszy warsztat poprowadził Eoin Shanaghy, który pokazał nam jak wykorzystanie chmury AWS i technologii serverless może przyspieszyć deployment na produkcji.

Podczas przerwy mieliśmy okazję wymienić się opiniami, porozmawiać z prelegentami, a także uzupełnić baterie i doładować siły na kolejną dawkę wiedzy.

Hillel Solow wprowadził nas z kolei w ciekawą i niezwykle istotną tematykę bezpieczeństwa w technologii bezserwerowej. 

Warsztaty możemy uznać za udane. I nie możemy doczekać się kolejnego spotkania.

Nagranie video warsztatu Eoin’a znajdziecie na naszym kanale YouTube. Prezentacje z meetupu dostępne są na SlideShare Serverless UG Warsaw

Do zobaczenia na kolejnym meetupie!