Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Sprawdź jej szczegóły Polityki Prywatności i Cookies.

Akceptuję arrow

LCloud najlepszym dostawcą wdrożeniowych usług chmurowych B2B w Polsce w Clutch Leader Awards!

13.11.2019 | LCloud
Udostępnij:

W LCloud znamy działanie chmury obliczeniowej na wylot. Wdrażamy rozwiązana w oparciu o Amazon Web Services (AWS) już od 2007 roku —  jesteśmy pierwszym partnerem AWS w statusie Advanced w Polsce!

Sieć AWS Partner Network (APN) pomaga zidentyfikować oraz wybrać partnera AWS z odpowiednim poziomem wiedzy i umiejętności związanych z chmurą AWS. Jesteśmy również dumni ze statusu partnera AWS Well-Architected oraz przynależności do Google Cloud Partner Advantage community.

Nasze najnowsze wyróżnienie odebraliśmy od Clutch, platformy biznesowej, która uznała nas za najlepszego dostawcę usług IT i biznesowych w Polsce!

By znaleźć się na liście Clutch Leader Award, firmy muszą wykazać się niezwykle wysoką zdolnością do dostarczania swoim klientom najwyższej jakości usług. Otrzymanie tej nagrody to nie lada gratka i bardzo doceniamy to wyróżnienie.

Clutch cieszy się dużym szacunkiem w obszarze B2B w zakresie łączenia małych, średnich i korporacyjnych firm z usługodawcami, którzy odpowiadają ich potrzebom. Clutch tworzy  top warszawskich firm w dziedzinie doradztwa IT oraz usług biznesowych  — a LCloud umieszcza na pierwszym miejscu!

LCloud został również wymieniony na The Manifest (siostrzanym projekcie Clutch), przystępnym przewodniku biznesowym, jako jeden z polskich liderów usług outsourcingowych, więc koniecznie sprawdź nasze profile na Clutch i The Manifest.

Na wiele sposobów wyróżniliśmy się na tle innych dostawców usług IT, a bycie Liderem w rankingu Clutch jest prawdziwą wisienką na torcie! Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób LCloud może pomóc Twojej firmie, skontaktuj się z nami już dziś.