Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Sprawdź jej szczegóły Polityki Prywatności i Cookies.

Akceptuję arrow

LCloud - Top IT Outsourcing Company!

18.12.2018 | LCloud
Udostępnij:
Od usług migracji w chmurze po doradztwo IT, poma-
gamy naszym klientom poruszać się w skomplikowanym świecie chmury obliczeniowej i przekształcać ich firmy w bardziej wydajny i zwinny biznes. Nasz zespół w LCloud specjalizuje się w doradztwie w chmurze usługami IT zorientowanymi wokół środowiska AWS. Zrealizowaliśmy ponad 200 projektów dla firm na całym świecie!

Nasze projekty ponownie zwróciły uwagę firmy Clutch, która tworzy rankingi dostawców usług B2B. Clutch to firma zewnętrzna, która zapewnia bezstronne recenzje dla firm w oparciu o ich doświadczenie w swoich dziedzinach i jakość ich pracy. Analitycy Clutch weryfikują status prac firm poprzez bezpośredni kontakt z klientami, i wykorzystują uzyskane informacje jako główny wkład w dostarczaniu swoich ocen. Celem platformy jest zapewnienie narzędzia dla wszystkich firm, które szukają odpowiednich firm partnerskich w różnych branżach i regionach.

Źródło: Clutch.co

Na podstawie opinii naszych klientów, zespół Clutch przedstawił LCloud jako wiodącą firmę outsourcingową w 2018 roku! Jesteśmy dumni z pracy, jaką wykonujemy dla naszych klientów, oraz z możliwości dostarczania niezawodnych rozwiązań, które przewyższają ich oczekiwania. Na naszej stronie na platformie Clutch możecie zobaczyć opinie o konkretnych projektach, nad którymi pracowaliśmy, oraz bezpośrednie referencje od naszych klientów.

Oto kilka przykładów tego, co nasi klienci mają do powiedzenia na temat naszej pracy:

  • „LCloud wykonał świetną pracę, która była dobrze przemyślana”.
  • „Najbardziej cenię sobie ich proaktywność w przemyśleniu wszystkich kwestii dla nas. Zauważają co działa, a co nie i stosują swoje doświadczenie dostosowane do naszego rozwiązania.”
  • „Techniczna bystrość LCloud jest na najwyższym poziomie”.
  • „Są ambitnymi, bystrymi i twórczymi myślicielami i są technicznie najlepsi. To najlepsza jakość jaką otrzymaliśmy od LCloud. „

Clutch oprócz wymienienia nas w rankingu na swojej platformie, napisał również o nas w artykule (15 najlepszych firm outsourcingowych), który umieściła na swoim profilu na platformie Medium.

LCloud i Clutch zgadzają się, że relacja z klientem jest najważniejszym czynnikiem determinującym wydajność firmy. Posiadanie tak pozytywnych referencji od naszych klientów
i tak wysoka pozycja wśród firm z branży stanowi kamień milowy dla naszej firmy, a także punkt odniesienia dla naszego zespołu.