Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Sprawdź jej szczegóły Polityki Prywatności i Cookies.

Akceptuję arrow

14.12.2020 | LCloud
Udostępnij:

W wielką satysfakcją ogłaszamy, że zdobyliśmy AWS DevOps Competency, czyli formalne potwierdzenie od AWS, że usługi LCloud DevOps realizowane w oparciu o chmurę obliczeniową, są w pełni zgodne z wymaganiami Amazon Web Services w tym obszarze.

 

Certyfikat AWS DevOps Competency

Certyfikat jest przypieczętowaniem  doświadczenia i kompetencji naszego zespołu oraz zgodności procesów i procedur organizacyjnych z metodykami i dobrymi praktykami DevOps, wspieranymi przez AWS.

 

„Zdobycie kompetencji AWS DevOps było dla nas przyjemną formalnością, gdyż  LCloud wyrósł właśnie w kulturze DevOps a  projekty, które od początku realizujemy dla klientów, utrzymane są w duchu tych praktyk” – komentuje Jacek Biernat – Prezes Zarządu LCloud.

 

Miano AWS DevOps Competency potwierdza, że nasi klienci otrzymują od nas najwyższą wartość i jakość w projektach automatyzacji CI/CD, mikroserwisów, IaC, zarządzania konfiguracją, polityk jako kod, monitorowania i usług Serverless.  

„Cieszy nas fakt, że nasza współpraca  z AWS weszła na kolejny, bardzo specjalistyczny poziom. Od lat utrzymujemy partnerstwo Consulting na poziomie Advanced, dołączyliśmy do programu Well Architected i Immersion Days, a DevOps Competency był  naszym celem strategicznym, stąd mamy ogromną satysfakcję z jego realizacji” – dodaje Jacek Biernat.

Badge AWS

AWS umożliwia tworzenie skalowalnych, elastycznych i efektywnych kosztowo rozwiązań. Aby wesprzeć bezproblemową integrację i wdrożenie tych rozwiązań, AWS ustanowił program kompetencyjny AWS Competency Program, który ma pomóc klientom w identyfikacji Partnerów APN w zakresie Konsultingu i Technologii posiadających duże doświadczenie i wiedzę branżową.

LCloud jest partnerem Consulting Amazon Web Services  od 2012 roku. W kolejnych 4 latach zdobył status Advanced, a w następnych dwóch dołączył do programów: AWS Well Architected, w którym pomaga klientom identyfikować  w infrastrukturze chmurowej obszary do optymalizacji i wspiera w ich wdrożeniu oraz do programu Immersion Days, w którym dzieli się wiedzą i doświadczeniem w zakresie cloud computingu, realizując specjalistyczne szkolenia i warsztaty, zgodnie z opracowanym przez AWS programem.

Zachęcamy do zapoznania się z flagowymi, zrealizowanym przez nas projektami DevOps:

The Guardian Case study

Tallyfy Case study

Jeśli szukasz przewodnika w zaprojektowaniu, wdrożeniu i utrzymaniu usług z obszaru DevOps jesteśmy do Twojej dyspozycji. Spójrz na szczegóły https://lcloud.pl/devops/  i  napisz do nas: sale@lcloud.pl