Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Sprawdź jej szczegóły Polityki Prywatności i Cookies.

Akceptuję arrow

Otrzymaliśmy tytuł Diamentu Forbesa 2023!

26.1.2023 | LCloud
Udostępnij:

Pragniemy pochwalić się naszym wyjątkowym osiągnięciem, jakim jest przyznanie nam tytułu „Diament Forbes” przez jedną z najbardziej cenionych gazet biznesowych na świecie – Forbes. Z radością informujemy, że dzięki naszym klientom i zespołowi znaleźliśmy się w prestiżowym zestawieniu najszybciej rozwijających się firm!

Otrzymanie tego wyróżnienia to dla nas ogromny zaszczyt i potwierdzenie, że nasza praca i zaangażowanie w rozwój technologii chmury obliczeniowej są doceniane.

LCLoud w Diamentach Forbes 2023

Zostaliśmy wyróżnieni w rankingu Diamenty Forbesa w edycji 2023. Oceniano nas według szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy, biorąc pod uwagę takie kryteria jak wyniki finansowe z lat 2017-2021, wartość majątku, historię i wiarygodność płatniczą oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych. To wszystko świadczy o tym, że jesteśmy godni zaufania i radzimy sobie doskonale w każdych warunkach, odpowiadając na potrzeby swoich Klientów. Już od ponad 15 lat oferujemy rozwiązania chmurowe zapewniające nieograniczone zasoby dla danych, bezpieczeństwo oraz dynamiczne skalowanie przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.

 

Bez względu na branżę i skalę biznesu, chmura daje niebywałe możliwości. Podpowiadamy, jak te możliwości w pełni wykorzystać” – komentuje Jacek Biernat – właściciel i CEO LCloud

 

Jako LCloud, specjalizujemy się w obszarze migracji do chmury oraz AWS DevOps, a do tej pory zrealizowaliśmy już ponad 350 projektów dla takich klientów jak The Guardian, Nutricia, Duracell, Goop czy Sharp. Dzięki naszym eksperckim kompetencjom, jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie i pomóc naszym klientom w przyspieszeniu wdrożeń, zredukowaniu kosztów działania oraz zwiększeniu produktywności zespołu.

Jako pierwsza polska spółka, zdobyliśmy status Advanced partnerstwa Service z globalnym dostawcą chmury – Amazon Web Services, a także jesteśmy partnerem Google Cloud Platform. Nasz zespół tworzą certyfikowani przez AWS i GCP eksperci o wieloletnim doświadczeniu projektowym z najbardziej zaawansowanymi usługami chmurowymi.

Dziękujemy wszystkim naszym kontrahentom za zaufanie, jakim nas obdarzają powierzając nam swoje projekty chmurowe a pracownikom i  współpracownikom za ogromne zaangażowanie w ich realizację.