Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Sprawdź jej szczegóły Polityki Prywatności i Cookies.

Akceptuję arrow

Jak pomogliśmy Gwyneth Paltrow w realizacji wyzwań biznesowych

10.10.2018 | LCloud
Udostępnij:
Jako eksperci w swojej dziedzinie mamy szansę pracy z najlepszymi klientami, co potwierdzone jest przez liczne projekty, z którymi być może masz okazję zetknąć się na co dzień. Jednym z nich było zaprojektowanie infrastruktury dla międzynarodowego e-commerce’u goop.com Jego założycielką i właścicielką jest zdobywczyni Oscara – Gwyneth Paltrow, która zaufała nam i powierzyła wykonanie zadania.

Wyzwania jakie przed nami stanęły to m.in.:

  • Zaprojektowanie wysoko dostępnego i skalowalnego środowiska bez dostępu do wcześniejszej  dokumentacji projektu.
  • Praca zespołów Solution Architectów, DevOpsów w różnych strefach czasowych – planowanie harmonogramu prac, kontaktów, konsultacji etc.
  • Zbudowanie środowiska AWS/Docker, które będzie w pełni skalowalne i wysoko dostępne, opieka i support 24/7, oraz przygotowanie automatycznego deployment aplikacji na AWS z repozytorium Github.

Zastosowane rozwiązania pozwoliły zapewnić  znaczące obniżenie kosztów utrzymania środowiska dla klienta. Zwiększyliśmy również poziom monitoringu i jego bezpieczeństwa. Podjęte działania,  dzięki zaimplementowanej technologii Docker, usprawniły i zautomatyzowały proces migracji zasobów.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź nasz case study, w którym opisujemy ten przypadek.

A jeśli interesuje Cię techniczna strona rozwiązania – zapraszamy na nasz kanał na YouTube, gdzie Wojtek Orzechowski opowiada o implementacji technologii opartej o AWS, w tym konkretnym projekcie.