Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Sprawdź jej szczegóły Polityki Prywatności i Cookies.

Akceptuję arrow

LCloud z wizytą w USA

22.5.2018 | LCloud
Udostępnij:

W ostatnim tygodniu kwietnia nasi inżynierowie – Paweł i Michał – odwiedzili jednego z naszych czołowych amerykańskich partnerów. A oto krótka relacja z wyjazdu:

Bez większych problemów nasza ekipa dotarła na miejsce – South Bend. Głównym celem wyjazdu było spotkanie z naszymi amerykańskimi partnerami, gdzie mieliśmy okazję przez kilka dni wspólnie popracować.

“Kontynuowaliśmy rozmowy i pracę nad wcześniej rozpoczętymi projektami. Dobrze jest się spotkać z osobami, z którymi współpracujesz na co dzień, gdy bariery takie jak zmiana czasu, nie mają znaczącego wpływu. Świetne jest to, że możemy, nie tylko wspólnie pracować, co daje możliwość bezpośredniej wymiany doświadczeń, ale również miło spędzić czas.” – mówi Paweł.

“Otwarte przestrzenie, turnieje piłkarzyków czy rzutki podczas przerw to dobra odskocznia na chwilę relaksu. Popołudnia wykorzystywaliśmy raczej na wspólne kolacje i kręgle.” – dodaje Michał.

Na filmie możecie zobaczyć krótką relację z całego pobytu.