Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Sprawdź jej szczegóły Polityki Prywatności i Cookies.

Akceptuję arrow

LCloud wśród liderów w prestiżowym rankingu Clutch

14.7.2020 | LCloud
Udostępnij:
W LCloud wiemy, jak trudnym dla firmy może być samodzielne wdrożenie wysokiej jakości rozwiązań IT.  Dlatego stale się rozwijamy, by tworzyć rozwiązania skrojone na miarę potrzeb naszych klientów. Potwierdzeniem jest dołączenie do społeczności Google Cloud Partner Advantage oraz uzyskanie tytułu Google Cloud Sell Service Partnera.

Mamy jednak więcej dowodów na to, że warto z nami pracować! Po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni i znaleźliśmy się wśród liderów na platformie Clutch, firmy B2B zajmującej się analizą, badaniami i oceną wiodących dostawców usług i oprogramowania w branży IT. 

Z tej okazji chcemy serdecznie podziękować naszym klientom i zespołowi, którzy przyczynili się do zdobycia wyróżnienia. 

Zostaliśmy również docenieni przez siostrzaną firmę Clutch – The Manifest. Znaleźliśmy się w gronie najlepszych dostawców usług IT w Polsce.

Dla podsumowania, poniżej znajdziecie tylko kilka z naszych najważniejszych partnerstw i wyróżnień:

  • Jako pierwsi w Polsce zdobyliśmy tytuł AWS Advanced Partner.
  • Posiadamy tytuł AWS Well-Architected Partner.
  • Nasz CEO został uhonorowany tytułem AWS APN Ambassador. 
  • Jesteśmy AWS APN Immersion Day Partner, dzięki czemu prowadzimy  specjalne warsztaty w oparciu o narzędzia i metodologie AWS.
  • Jesteśmy Google Cloud Platform Sell Service Partner. 
  • Jesteśmy też Partnerem Operatora Chmury Krajowej.

Dziękujemy za zaufanie i obiecujemy nadal dostarczać rozwiązania najwyższej jakości, które pozwalają naszym klientom na osiąganie założonych celów i odnoszenie sukcesów. 

 

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o naszych usługach – napiszcie na kontakt@lcloud.pl.