Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Sprawdź jej szczegóły Polityki Prywatności i Cookies.

Akceptuję arrow

LCloud - Member of Google Cloud Platform!

27.9.2019 | LCloud
Udostępnij:
Google,  jest jednym z największych dostawców rozwiązań chmurowych na świecie, a już w 2020 roku dostępny będzie polski region GCP!
Nasze członkostwo w Google Cloud Partner Advantage community jest naturalną odpowiedzią na oczekiwania naszych klientów, w zakresie strategii multicloud. Zwłaszcza dla klientów, którzy podlegają regulacjom i chcą skorzystać z zasobów chmurowych w regionie w Polsce.

 

Wierzymy, że dając klientom możliwość wyboru pomiędzy dwoma liderami cloud computingu – Amazon Web Services a GCP właśnie, możemy zaproponować jeszcze bardziej kompleksowe rozwiązania. 

 

Google Cloud Platform to zestaw usług realizowanych w modelu cloud computing, w którego skład wchodzą obecnie:

  • Google App Engine – uniwersalne środowisko, umożliwiające twórcom aplikacji skupienie się na tworzeniu aplikacji w jednym z popularnych języków programowania (Java, Python, GO, PHP), pozostawiając kwestię utrzymania i bezpieczeństwa platformy sprzętowej i programowej firmie Google;
  • Google Cloud Storage – rozwiązanie umożliwiające przechowywanie wielkich zbiorów danych;
  • Google Cloud SQL – rozwiązanie umożliwiające korzystanie z baz SQL w modelu chmurowym;
  • Google Cloud Compute – rozwiązanie konkurencyjne do AWS, pozwalające na uruchamianie własnych maszyn wirtualnych na platformie Google;
  • Google Big Query – rozwiązanie umożliwiające obróbkę dużych zbiorów danych (BigData).

 

Współpraca z członkiem Google Cloud Partner Advantage zapewnienia dostęp do  specjalistycznej wiedzy oraz wsparcia technicznego w chmurze.

 

Google Cloud Platform to moc nieskończonych możliwości, a to dopiero początek naszej przygody. Zostań z nami, aby w niedalekiej przyszłości móc wykorzystać potencjał Google Cloud w pełni! 

Zapytaj nas o możliwości Google Cloud Platform już teraz! (sale@lcloud.pl)