Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Sprawdź jej szczegóły Polityki Prywatności i Cookies.

Akceptuję arrow

Kolejny krok VMware na AWS

8.3.2018 | LCloud
Udostępnij:

W środę 7 marca 2018 VMware  i AWS ogłosili rozszerzenie zakresu działania swojego partnerstwa na rejon Europy – nowa strefa dostępności UK (Londyn). Jest to chmura hybrydowa zapewniająca wysoce skalowalną, bezpieczną i innowacyjną usługę, która pozwala organizacjom bezproblemowo migrować i rozszerzać lokalne środowiska. 

VMware Cloud na AWS pozwala na szerokie możliwości oraz innowacje usług AWS  do aplikacji korporacyjnych działających na platformach obliczeniowych, pamięciach masowych i wirtualizacji sieci VMware. Dzięki temu możemy łatwo i szybko dodawać nowe modyfikacje do swoich aplikacji korporacyjnych, lokalnie integrując infrastrukturę AWS i funkcje platformy, takie jak AWS Lambda, Amazon Simple Queue Service (SQS), Amazon S3 i inne. 

Poniżej możesz obejrzeć krótką animację przygotowaną przez naszego partnera związaną z korzyściami i możliwościami jakie niesie za sobą chmura hybrydowa.

Najważniejsze benefity z jakich skorzystamy dzięki możliwościom chmury hybrydowej to:

  • rozwój innowacji
  • uproszczone operacje
  • zredukowane koszty
  • zwiększoną dostępność

Designed by natanaelginting / Freepik

A to jeszcze nie wszystko! Możemy skorzystać z potencjału zintegrowanej chmury obliczeniowej, pozwalającego nam również na przyspieszenie migracji danych w chmurze. Jak również z szybszego odzyskiwania systemu po awarii, nie wspominając o skalowalności i możliwościach rozszerzenia centrum danych. Zgodnie z zapowiedzią Pata Gelsingera, CEO VMware nowa strefa dostępności została już uruchomiona w UK (Londyn), a w planach jest uruchomienie kolejnej w Niemczech (Frankfurt).

Wśród klientów korzystających z tego rozwiązania można znaleźć m.in.firmy: Elemica czy RICOH.

źródło: Amazon Web Services


Skorzystaj z możliwości sprawdzenia naszej chmury hybrydowej tutaj .