Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Sprawdź jej szczegóły Polityki Prywatności i Cookies.

Akceptuję arrow

Cloud meetings: Alexys Australia

21.6.2019 | LCloud
Udostępnij:
Na początku ubiegłego tygodnia mieliśmy okazję i przyjemność spotkać się w naszym biurze, w Warszawie z naszym wieloletnim klientem – Alexys Australia.

Alexys Australia zapewnia, integruje i wspiera systemy komunikacji dla pielęgniarek i placówek opieki zdrowotnej. Dzięki ich rozwiązaniu ułatwiają komunikację w celu poprawy opieki i wydajności operacyjnej. Dostarczanie wiodących na rynku rozwiązań i usług potwierdza ich zaangażowanie w jakość, którą poprzez współpracę możemy zapewnić klientom Alexys.

Na spotkaniu obecny był jeden ze współzałożycieli oraz Dyrektor Techniczny – Mark Bayles. Mark i jego zespół opracowali nową generację oprogramowania, która prowadzi do szybszych instalacji i mniejszych wymagań obsługi Alexys. Dzięki naszej współpracy możemy zapewnić rozwiązania wspierające instytucje zdrowotne w Australii, Nowej Zelandii oraz regionie Malezji i Indonezji.

Dla naszego klienta zbudowaliśmy środowisko oparte na kontenerach Docker dla AWS, które będzie w pełni skalowalne i wysoce dostępne. Ważnym aspektem było również zapewnienie bezpieczeństwa, które umożliwiło komunikację z innymi lokalizacjami poza AWS. Korzystaliśmy z usługi Amazon ECR, co pozwoliło nam uprościć proces przepływu pracy. Dzięki wdrożeniu rozwiązania hybrydowego dla Alexys, zyskali oni możliwość wykorzystania całego potencjału, który leży w hybrydowej chmurze obliczeniowej.

 

Dziękujemy Mark, za inspirujące spotkanie, możliwość realizacji wspólnie wyznaczonych celów i nakreślenie wspólnych planów na przyszłość.