Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Sprawdź jej szczegóły Polityki Prywatności i Cookies.

Akceptuję arrow

Wyszliśmy na prowadzenie!

28.6.2018 | LCloud
Udostępnij:
Spośród ponad 100 wymienionych firm, LCloud Sp. z o.o. znalazł się na liście najlepszych przedsiębiorstw outsourcingowych IT w Polsce! Zdobycie miana lidera na rynku w rankingu Clutch jest ogromnym osiągnięciem. Tytuł ten jest bezpośrednim wynikiem opinii naszych klientów, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami razem z nami. Opinie naszych partnerów biznesowych  stanowią doskonałe odzwierciedlenie usług, które oferujemy.

 

 

Jako członek społeczności Clutch, LCloud uzyskał recenzje klientów oraz doskonałe 4,8 na 5 gwiazdek, wykorzystując unikalną metodologię punktowania stosowaną przez portal. Kontynuując budowanie naszego profilu na Clutch, będziemy pracować nad osiągnięciem coraz to lepszych wyników w swojej kategorii.

 

Od 2007 roku LCloud oferuje wyjątkowe usługi oparte o rozwiązania chmury obliczeniowej. Jako, że jesteśmy pierwszym polskim partnerem AWS, oferujemy doświadczenie, którego potrzebują szczególnie najbardziej złożone rozwiązania. Naszym celem jest świadczenie usług przekraczających oczekiwania klientów, w zakresie rozwiązań opartych o chmurę obliczeniową. Nasza praca jest tego dowodem, ponieważ zrealizowaliśmy ponad 200 projektów w oparciu o Amazon Web Services. Jeśli Twoja firma potrzebuje wskazówek dotyczących chmury obliczeniowej, jesteśmy idealnym partnerem dla Ciebie!

Chcesz dowiedzieć się więcej o LCloud? Odwiedź profil naszej firmy na Clutch. Znajdują się tam referencje naszych klientów, podział naszych usług, a także unikalna metodologia punktacji pracy stosowana przez Clutch.