Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Sprawdź jej szczegóły Polityki Prywatności i Cookies.

Akceptuję arrow

LCloud wśród najszybciej rozwijających się firm w Polsce - relacja z Gali Diamentów Forbes 2023

18.5.2023 | LCloud
Udostępnij:
Mamy ogromną radość i zaszczyt ogłosić, że LCloud został uhonorowany prestiżowym wyróżnieniem w kategorii firm dynamicznie rozwijających się podczas „Gali Diamentów Forbes 2023”. To niezwykłe osiągnięcie dla naszej firmy i dowód na nasz ciągły rozwój oraz innowacyjność.
Jacek Biernat – CEO & Founder LCloud

 

Jacek Biernat – CEO, odebrał to prestiżowe wyróżnienie podczas wyjątkowego wieczoru, który odbył się pod patronatem magazynu Forbes Polska. Nagrodę wręczył Pan Paweł Zielewski – redaktor naczelny magazynu. Forbes docenił naszą dynamiczną ekspansję i rozwój w branży technologicznej.

Dziękujemy naszym klientom i zespołowi za Wasz nieoceniony wkład i wsparcie, które przyczyniły się do tego sukcesu. To dzięki Wam znaleźliśmy się w prestiżowym zestawieniu najszybciej rozwijających się firm w Polsce.

 

Jacek Biernat – CEO & Founder LCloud oraz Magdalena Zawada – COO LCloud

 

Gala Diamentów Forbes to nie tylko okazja do uhonorowania osiągnięć, ale także platforma wymiany wiedzy i inspiracji. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu i spotkać się z innymi liderami branży.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wideo relację z tego niezwykłego wydarzenia.

Relacja wideo