Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Sprawdź jej szczegóły Polityki Prywatności i Cookies.

Akceptuję arrow

Lcloud jednym z liderów polskich firm, dostarczających niszowe rozwiązania outsourcingu IT na platformie clutch.co!

22.11.2017 | LCloud
Udostępnij:

Przez twórców amerykańskiej platformy analitycznej clutch.co, skupiającej od lat najwyżej ocenianych dostawców profesjonalnych rozwiązań dla biznesu, sklasyfikowani zostaliśmy na drugim miejscu rankingu, co stanowi rewelacyjny debiut!

Zyskaliśmy miano jednego z liderów w dostarczaniu rozwiązań niszowych.

 

                                                                     Matryca liderów – IT services – Leaders matrix

 

Jest to dodatkowe potwierdzenie naszych unikalnych kompetencji, bazujących na chmurze obliczeniowej Amazon Web Services, wzbogaconych rozwiązaniami Docker oraz Serverless, a uwieńczonych partnerstwem z AWS w statusie Advanced.

Współpracujący z nami klienci potwierdzają eksperckie umiejętności, wystawiając nam najlepsze noty. Stąd między innymi nasza wysoka pozycja w matrycy liderów.

 

A teraz parę zdań o tym dlaczego tak ważna to dla nas pozycja;

 

Twórcy clutch.co, za cel obrali sobie ocenę usług, według metodologii, która pomoże klientom w wyborze najlepszych rozwiązań biznesowych.
Stworzyli „Leaders Matrix” – matrycę 2×2, w której ponad 7 000 usługodawców mapowanych jest według obszarów, na których koncentrują swoją aktywność i udowadniają zdolność do dostarczania wartości.

Matryce liderów opracowano dla kluczowych rynków usług, na których wymagane są wyjątkowe umiejętności i kompetencje.  Jak chociażby usługi outsourcingu, w którym to obszarze Lcloud uplasował się na 2 miejscu.

 

Metodologia clutch.co

Opiera się o dwa kluczowe obszary:

1. „Zdolność do dostarczania” – składa się z trzech kryteriów oceny: referencje i recenzje, klienci i doświadczenie oraz obecność na rynku.

Każdy obszar oceniany według dziesięciostopniowej skali.

W obszarze referencji i recenzji pod uwagę brana jest: jakość usług, koszty, realizacja projektów zgodnie z harmonogramem oraz jakość współpracy przy projekcie.

W kategorii – klienci i doświadczenie – brane są pod uwagę jakiemu segmentowi rynku (rynek korporacyjny, publiczny) dostarczane są rozwiązania, na ile są to zaawansowane rozwiązania i czy są one zgodne z wymaganiami klienta.

W ostatnim – trzecim kryterium, czyli obecność na rynku. Uwzględniane są odpowiedzi między innymi na pytania: czy informacje o firmie przedstawione są w jasny i profesjonalny sposób, który wzbudza zaufanie? Czy korporacyjna strona internetowa zapewnia spójne informacje o wysokiej jakości z wyraźnymi przykładami zrealizowanych projektów? Czy firma rozwinęła silną reputację i autorytet w wybranym przez siebie sektorze? Czy firma realizuje obecność w mediach społecznościowych, która wzmacnia pozycję i autorytet marki?

2. „Focus” – każda matryca liderów integruje jeden do trzech obszarów zainteresowania, w zależności od cech rynku podlegającego ocenie.

Dostawcy rozwiązań przedstawiają dane ilościowe dotyczące obszarów, na których się koncentrują, a dane są sprawdzane i poddawane analizie przez analityka Clutch. Dodatkowo konfrontowane są z klientami, powoływanymi przez dostawców do referencji i w ten sposób powstaje matryca liderów.
Stąd tak obiektywny to ranking i tym bardziej cieszy nas,  wyróżnienie w nim.

Gratulujemy pozostałym wyróżnionym w matrycy liderów!

Więcej o metodologii: https://clutch.co/methodology