Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Sprawdź jej szczegóły Polityki Prywatności i Cookies.

Akceptuję arrow

CEO LCloud z prestiżowym tytułem AWS APN Ambassador!

1.6.2020 | LCloud
Udostępnij:

 

Panie i Panowie, DevOpsi, Admini i wszyscy koderzy!

Z ogromną i nieskrywaną radością ogłaszamy, że  Jacek Biernat – CEO LCloud,  jako jeden z nielicznych w Europie i na świecie otrzymał tytuł AWS APN Ambassador! Pękamy z dumy i jednocześnie gratulujemy prestiżowego wyróżnienia, które jest przyznawane przez Amazon Web Services. 

Kim jest APN Ambassador?

Program APN Ambassador zrzesza społeczność ekspertów technicznych w sieci AWS Partner Network (APN). Ambasadorzy APN to osoby z pasją dzielące się swoją wiedzą techniczną i przekraczające granice technologii chmurowej. To eksperci techniczni posiadający wiele certyfikacji AWS, pracujący u Partnerów AWS, gdzie podczas codziennych obowiązków, dzielą się swoim doświadczeniem w obszarze projektowania, migracji i implementacji rozwiązań w oparciu o chmurę AWS. 

Dodatkowym aspektem branym pod uwagę podczas nadawania tytułu ambasadora jest zaangażowanie i aktywne dzielenie się wiedzą ze społecznością związaną z chmurą obliczeniową. Jacek jest jednym z twórców AWS User Group Poland, gdzie od 2009 podczas meetupów i innych wydarzeń,  dzieli się znajomością “chmurowego fachu”. W celu pogłębienia wiedzy o AWS polecamy odwiedzenie profilu Jacka na Medium.com, gdzie znajdziecie tipy i najlepsze praktyki związane z chmurą.

Grono ambasadorów jest ekskluzywne; obecnie jest to niewiele ponad 20 osób z regionu EMEA i ponad 140 na całym świecie. Sam tytuł jest nominacją ze strony AWS. Rolą Ambassadora jest  krzewienie wiedzy o chmurze AWS, poprzez publiczne prezentacje, projekty open source i media społecznościowe.

Tytuł APN Ambassador daje zatem gwarancję rzetelności, certyfikowanej wiedzy i solidnego doświadczenia w realizowanych z sukcesem projektach, których nasz CEO ma na swoim koncie bez liku.

Jeszcze raz gratulujemy!

Jeśli potrzebujecie eksperckich konsultacji chmurowych w zakresie rozwiązań cloudowych, zapraszamy do kontaktu. Porozmawiajmy o AWS.